SAGESÖÖMISDIEET

Söö iga kolme tunni tagant

Kolme tunni dieediga võid kolme nädalaga ilma nälgimise, keeldude ja jo-jo-efektita võtta alla kuni 5 kilo. Ainus, mida pead tegema, on sööma toitaineterikast toitu iga kolme tunni tagant.

Dieedi saladus on lihtne: iga kolme tunni tagant söömine väldib söömissööste janäksimist, sest korrapärased toidukorrad hoiavad vere suhkrutaseme stabiilse. Toit peab olema kalorivaene ning sisaldama tervislikke rasvu ja häid süsivesikuid.

Kolme tunni printsiipi järgides sööd päevas kuus kerget toidukorda. Paari päevaga harjub organism uue rütmiga ning kolme tunni pausi ajal tühja kõhu tunnet tekkida ei tohiks. Kui aga tõesti ületamatu nälg näpistab, siis joo vett, sest sageli annab janu endast just näljana tunda. Kui see ei aita, siis söö üks pirn või õun, porgand või paprika.

Kuuee toidukorra soovitatav kalorihulk on 1600. Kellel on rohkem ülekilosid, võib alustada dieeti suurema päevase kalorihulgaga ja seda järk-järgult vähendada. Isegi, kui sa kalorihulka ei vähenda, aga sööd tavapärase kolme toidukorra asemel kuus korda, hakkab kaal tasapisi langema. Miks? Reeglipärased kolme tunniste vahedega väikesed toiduportsud annavad maole kogu aeg tööd ja ka ainevahetus töötab pausideta. Selleks põletab organism aga ohtralt kaloreid.