Kas igatsus võib tappa armastuse?

Igatsus armsama järele on normaalne nähtus. Kui inimene armastab, tahab ta loomulikult olla oma armastatuga koos Igatsus on ju armastuse oluline osa.
 
Aga kui naine muudab oma elu keskpunktiks armastatud mehe ning aja, mil ollakse teineteisest eemal, täidab igatsusega, siis on tal oht kaotada iseend ja kaotada ka armastatud ja igatsetud mees.
 
Sõbrad, tuttavad, iseenda hobid- need jäävad tagaplaanile. Kogu tähelepanu ja energia kulub igatsemisele, ootusele olla jälle oma armsamaga koos. Naine helistab pidevalt, saadab sõnumeid, meilib. Kohtumisel tunneb naine end üliõnnelikult. Ent paratamatu järgneva lahusoleku ootushirmus ei suuda ta kontsentreeruda hetke naudingutele. Nii tekivadki suhtesse mõrad. Kartes lahusolekut kiirendab naise käitumine lahkuminekut. Seda, et mees ta maha jätab. Ning kui üks mees on sellise naise maha jätnud, kordab naine uues suhtes sama käitumismustrit. Kujuneb nõiaring.
 
Mehele mõjub selline klammerdumine väsitavalt ja eemaletõuvalt. Lahkuminek on pahatihti paratamatu. Igatsus on tapnud armastuse.