Kas Sina annad oma partnerile hingamisruumi?

Loe iga punkt läbi ja märgi üles, kas kirjeldatu on sinule omane ja kui on, siis- mil määral. 
 
1. Tahad pidevalt jutustada ja naudid, et mees sind andunult kuulab. Kui aga mees midagi jutustada tahab, siis, kuigi püüad teha nägu, et see pakub sulle huvi, ei suuda sa siiski haigutust varjata. Halvemal juhul haigutad avalikult. Või hakkad mossitama. Või kiilud tema jutule vahele ja jätkad jõuliselt vestlust sind huvitaval teemal.
 
2. Kui mees ütleb mõne teise naise kohta , et see on nutikas, siis hakkad selle naise välimust halvustama, väites, et ega sellisel inetul naisel muud üle jäägi, kui tuupida ja teadust panna.
 
3. Kui mees ütleb mõne teise naise kohta , et see on kena välimusega, siis hakkad selle naise riietumis- ja meikimisstiili halvustama või juhtima mehe tähelepanu selle naise üksikutele iluvigadele.
 
4. Käid tööl ja päevastel kohtumistel sellise väljakutsuva riietuse ja meigiga, millega teised naised õhtustel pidulikel üritustel käivad. Ja kui sulle järele vaadatakse, siis oled veendunud, et vaatajad imetlevad sind. Kes sulle sobimatu välimuse tõttu märkuse teevad, siis oled veendunud, et nad kadestavad sind.
 
5. Kui su kehakaalule on kiloke lisandunud, siis selle päeva vestlused mehega kujutavad endast antud probleemi arutelu. Keeldud koos välja sööma minemisest, väites, et pead kaalust alla võtma. Alustad demonstratiivselt dieeti. sama toitu serveerid ka mehele.
 
6. Kui sul on mingi mure või terviseprobleem, siis taotled mehelt täit tähelepanu. Sinu probleem tundub raskeim kõigi teiste omast. Kui mehel on mingi mure või terviseprobleem, siis ujutad ta hoolitsuse ja tähelepanuga üle. Aga kui ta sind selle eest ei kiida, siis heidad talle ette tänamatust.
 
7. Kui mees tundub sulle hea olevat, siis eeldad, et tal pole ühtegi viga. Eilsest sõbrast saab pahatihti tänane vaenlane. Ja süüdi pole kunagi sina, vaid ikka mees.
 
8. Kui mees omab isiklikku arvamust, siis oled veendunud, et ta ei armasta sind ja tahab sind solvata. Sa ei hoia seda enda teada vaid teed mehele etteheiteid. Seda kas pisaratesse uppudes ja haletsust tekitada püüdes või siis valjuhäälselt tülitsedes.
9. Su meeleolud muutuvad kiirest- kord oled sa mossis, kord ülevoolavalt rõõmus. Sulle meeldib rohke- ja kaunisõnaliselt ning oma tundeid väljendadameest kallistuste ja suudlustega üle puistata. Ootad mehelt samalaadset suhtlemisstiili.Sind ärritab kui mees sinu meeleolumuutuste ja käitumisstiiliga sammu ei pea ja sa teed talle etteheiteid, et ta ei mõista sind ja ei hooli sinust.
 
10. Inimesed on sinu arvates kas üdini head või üdini halvad, vahepealseid variante sa ei tunne. Sinuga juhtuvad vaid kas imelised või jubedad asjad. Tavaline elu ja elusündmused sulle huvi ei paku. Kõik su ümber peab olema erutav, dramaatiline, erakordne. Sest sina oled ju erakordne ja parim naistest- ENDA ARVATES!
 
TESTI TULEMUS:
Mida rohkemates kirjeldatud punktides ennast ära tunned, seda tüütum naine oled.


PRAKTILINE NÕUANNE
Oled tegelikult väga kerge saak kuigi ise oled vastupidises veendunud. Vaja on vaid nutikat meest, kes oskab "õigetele nuppudele" vajutada. Küsimus on muidugi selles, miks peaks ta sind ära kasutada tahtma? Kui ühe öö saagina, siis oled kergesti pääsenud:) Aga? Võiksid mõelda, kas sul äkki liiga palju raha ei ole? Sellist tüüpi naisi kipuvad gigolomehed ära kasutama, sättides end nende kulul elama.